Bandi journey

ID: 651465

Hotel Earl's Reef (ex. Taprospa Footprints) ***

Termín: 17.06. (St) - 26.06. (Pá) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 24 800 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
BERUWALA:

Letovisko „Beruwala“ se nachází 55 km jižně od hlavního města Colombo, v provincii Kalutara. Jeho název je odvozen od původního sinhálského slova - snadný přístav i proto se zde usadili v 8. století muslimští obchodníci.  Místo se zlatými plážemi (zde začínají a táhnou se kolem ostrova v délce 130 km východním směrem). Letovisko  "Beruwela"  je vhodné pro milovníky plážového odpočinku a vodních sportů. Lze zde trávit svojí dovolenou celoročně.  Turisty  lákají zlaté písčité pláže a bohatý podmořský život s množstvím korálových útesů. Letovisko je známé svým rybím trhem s řemeslnými výrobky. Ve městě naleznete nejstarší mešitu na ostrově "KACHMALAI" a  nejstarší dívčí škola ostrově  AL - FASIYATUL NASRIYA"


KANDY - MĚSTO KRÁLŮ:

Kandy je druhým největším městem ostrova, ale svou bohatou historií a kulturním dědictvím jej místní obyvatelé právem považují za nejdůležitější město Srí Lanky. Je symbolem hrdosti a nezávislosti ostrova. Po 300 let úspěšně odolávalo evropským kolonizátorům, dobyli jej až Britové v roce 1815. Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci nebo „Starý královský palác“. Celé město je protkáno sítí buddhistických chrámů a svatyní ze 14.století a od roku 1988 je na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro Sinhálce má Kandy a Buddhův zub asi stejný význam, jako Mekka pro muslimy. Na počest této relikvie se zde každým rokem v červenci konají velkolepé festivaly a slavnosti „Esala Perahera“, zakončené sloním průvodem.


COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.


Program
1. DEN

Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)2. DEN (LETIŠTĚ/BERUWELA)

Po příletu se setkáte s česky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu EARL´S REEF HOTEL 3*** v Beruwele

Ubytování

Volný program3. DEN - předposlední DEN - (BERUWELA)

Možnost fakultativních výletůPOSLEDNÍ DEN

Volný program

Odjezd na letištěPřílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Ubytování
EARL´S REEF (ex. TAPROSPA BEACH HOTEL) 3***:

Tento hotelový resort se nachází přímo na pláži v letovisku Beruwela, vzdálený od mezinárodního letiště  94 km. Má 52 pokojů a dvě apartmá, které jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů a kávovým/čajovým koutkem. Hotel disponuje venkovním bazénem s lehátky včetně ručníků a slunečníků, vlastními lázněmi s „ayurveda“ procedurami a masážemi, salónem krásy, restaurací s výhledem na moře, bary a internetovou kavárnou. K dispozici je zde zázemí pro plážový volejbal, rybaření, stolní tenis, badminton, animační programy, kurzy meditace nebo  fakultativní výlety. Hosté mohou využít služby prádelny/čistírny, směnárny, obchůdek se suvenýry, dětský koutek, tělocvičnu a room servis – 24 hodin denně.


17.06. (St) - 26.06. (Pá) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Bez stravy
Letecky/Vídeň
-29 300 Kč
Vybrat termín
19.06. (Pá) - 28.06. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-24 800 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-25 800 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Plná penze
Letecky/Praha
-27 900 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Bez stravy
Letecky/Praha
-28 200 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

6. z 17 noclehů se snídaní /penzionů v Moragalla

Vynikající
22
Velmi dobré
28
Průměrné
22
Špatné
10
Příšerné
11
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Večer v lázních Tapro Spa na Srí Lance je romantický.
Můj pobyt v letovisku Taprospa Beruwala na Srí Lance byl vynikající. Šel jsem s matkou, manželkou a starším synem. Na náš vstup do resortu byl jako uvítací nápoj nabídnut studený nápoj. Pokoje byly... celá recenze s možností překladu
Dr Souvik C, Kalkata (Kolkata), Indie, 00:29 14.06.2019
It is romantic experience to stay in Taprospa hotel, Beruwala.
The experience in Taprospa hotel in Beruwala is very romantic. Sri Lanka is a tropical country. I went in December. I enjoyed the beautiful swimming pool along with my family. I used to swim twice in... celá recenze s možností překladu
Dr Souvik C, Kalkata (Kolkata), Indie, 17:10 12.10.2017
Good location - Tardy Place
The Hotel is old and worn out. The bedsheets, towels are tattered. No hand towels are provided. Toilets are unclean, fittings rusted. Food is good we had breakfast & Dinner both had a nice... celá recenze s možností překladu
Shyamus, Nové Dillí, Indie, 01:09 31.03.2016
Informace o zájezdu
ZeměSrí Lanka
MístoBeruwela
HotelEARL´S REEF (ex. TAPROSPA BEACH HOTEL)
Dospělá osoba
Termín17.06.2020 - 26.06.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Kentlucky s.r.o. IČO: 26475693
Vytvářím objednávku...