Bandi journey

ID: 883561

Corellia Seaside Hotel ****

Termín: 02.06. (Út) - 09.06. (Út) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (19:20)

Strava: All inclusive

Cena: 11 490 Kč

Poloha
PANCLUB HOTEL Corellia Seaside Hotel je krásný hotel, který se nachází přímo na oblíbené pláži Kokkini Hani. Hotel má prostorné nově zrekonstruované pokoje. Hotel je vhodný pro rodiny i páry. Pro jejich maximální spokojenost hotel nabízí kvalitní a rozmanitou stravu v programu All Inclusive. Přátelský a profesionální personál zajistí ideální dovolenou pro všechny své klienty.
Vybavení
- recepce - bezplatné wifi připojení ve všech prostorách - restaurace - bazén s oddělenou částí pro děti - pool bar - lehátka a slunečníky u bazénu a i na pláži - klimatizace
Ubytování
Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích vhodných jak pro rodiny s dětmi, tak i páry. Hotel nabízí tyto typy pokojů: Apartmán ECO, Apartmán Superior, Superior Sea view Všechny pokoje mají dvě oddělené místnosti a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní TV s plochou obrazovkou, fénem, chladničkou, klimatizací a trezorem zdarma. Apartmán ECO je ve sníženém přízemí.
Stravování
Hotel nabízí stravování formou all inclusive. Všechna jídla jsou servírována formou bufetu v hlavní restauraci. Snídaně 7:30 hod - 10:00 hod Kombinace nejlepších lokálních produktů vytváří kvalitní snídani, která uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Oběd 12:30 hod - 14:30 hod Oběd je složený z řecké, mezinárodní a středomorské kuchyně Večeře 19:00 hod - 21:30 hod Večeře složená z tradičních řeckých pokrmů doplněná o kuchařskou show (maso na grilu, těstoviny, asijská kuchyně). Hlavní bar - otevírací doba: 10:30 hod - 23:00 hod Od 11:00 hod do 18:00 hod nabízí hotel svačinu v podobě zmrzliny, burgerů, hotdogů, pizzy a popkornu. Další svačina je od 16:30 hod do 17:30 hod a podává se káva, čaj, koláčky a sušenky. Nápoje v rámci programu all inclusive jsou nabízeny od 10:30 hod do 22:00 hod a skládají se z lokálních alkoholických nápojů, nealkoholických nápojů, točeného piva a vína, koktejlového menu a teplých nápojů v podobě kávy a čaje. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Po příjezdu do hotelu obdrží klienti antialergení náramky, které nosí po celou dobu pobytu a na základě kterých mohou čerpat služby all inclusive. Klienti, kteří se nemohou zúčastnit některého z hlavních jídel (např. při účasti na fakultativním výletu) obdrží bezplatně od hotelu balíček na cestu.
PAN Club
Bohatý animační program v českém jazyce pro dospělé (6 x týdně): -sportovní aktivity (ranní posilování v bazénu, vodní i suchozemské sporty) -zábavná představení po večeři -karaoke obsahující také české písně Bohatý animační program pro děti s českým animátorem (6 x týdně): tvůrčí aktivity a hry v prostorách určených pro děti (mini klub) a v areálu hotelu -vodní sporty v bazénu -zábavná show pro děti v pozdních odpoledních hodinách Animační programy probíhají v období: poslední týden v červnu až druhý týden v září.
Pláž a plážový servis
Menší písečná pláž, oddělena pouze místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.
Sport a zábava
Bazén, šipky, petanque, sporty na pláži (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava Heraklion/Chania včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdu ZDE
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
29.05. (Pá) - 05.06. (Pá) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na pevném lůžku - Dospělý na pevném lůžku (díte zdarma)
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute17 190 Kč
Vybrat termín
30.05. (So) - 06.06. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba SUPERIOR - 2 pax další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute11 990 Kč
Vybrat termín
01.06. (Po) - 08.06. (Po) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba SUPERIOR - 2 pax další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute13 690 Kč
Vybrat termín
02.06. (Út) - 09.06. (Út) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba ECO - 2 pax další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute11 490 Kč
Vybrat termín
03.06. (St) - 10.06. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba ECO - 2 pax další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Ostrava
-First minute13 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoGouves
HotelCorellia Seaside Hotel
Dospělý na pevném lůžku - 1. a 2. osoba ECO - 2 pax
Termín02.06.2020 - 09.06.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Vytvářím objednávku...