Bandi journey

ID: 768836

Aparthotel Blue Aegean ****

Termín: 07.10. (St) - 14.10. (St) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 13 515 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Blue Aegean Hotel & Suites
se nachází v letovisku Kato Gouves, cca 1 km od centra. Nedaleko hotelu (50 m) jsou bary, taverny, restaurace. Ve vzdálenosti cca 7 km leží letovisko Hersonissos. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 17 km. Mezinárodní letiště v Chanii se nachází cca 165 km od Blue Aegean Hotel & Suites. 

Pláž
Písečná pláž je vzdálena cca 50 m od Blue Aegean Hotel & Suites. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu (v hlavní sezóně), venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětské hřiště, TV koutek, konferenční místnost, parkoviště.

Pokoje
Blue Aegean Hotel & Suites
má 70 komfortně a pohodlně zařízených pokojů. Hostům jsou k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje (20-22 m²). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů a WC), klimatizací, satelitní TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. 
Apartmán: prostorné pokoje skládající se z obývacího pokoje a ložnice (35-40 m²), vybavení jako ve standardním pokoji, kuchyňský kout. Možnost ubytování max. 2 dospělých osob + 2 děti.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Přestávka na kávu a zmrzlina (15:00-17:00), občerstvení (14:30-17:00). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno, ouzo, rakije) jsou podávány v baru (11:00-23:00).
 
Sport a zábava
Denní a večerní animace pro děti i dospělé, např.: hry, večerní show. Zdarma: posilovna, stolní tenis, šipky. Za poplatek: wellness & SPA.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.blue-aegean.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Blue Aegean Hotel & Suites
dobré kvality určený zejména pro ty, kteří rádi relaxují na klidnějším místě. Doporučujeme zejména díky komfortním pokojům a chutné kuchyni.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou, než je uvedena v popisu ubytování, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

29.04. (St) - 06.05. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
DBL/TRPL další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-5%Last minute17 652 Kč
Vybrat termín
29.04. (St) - 13.05. (St) 2020 - 15 dní, 14 nocí
DBL/TRPL další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute25 881 Kč
Vybrat termín
06.05. (St) - 13.05. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocí
DBL/TRPL další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-8%Last minute13 824 Kč
Vybrat termín
06.05. (St) - 20.05. (St) 2020 - 15 dní, 14 nocí
DBL/TRPL další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-4%Last minute21 231 Kč
Vybrat termín
13.05. (St) - 20.05. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocí
DBL/TRPL další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute15 523 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

8. z 36 hotelů v Gouves

Vynikající
374
Velmi dobré
143
Průměrné
59
Špatné
41
Příšerné
21
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Aegean Blue, Kato Gouves, Crete
Milý a příjemný personál. Dobrá poloha, kousek od moře, písečná pláž. Prostorný pokoj s klimatizací, lednicí, TV. Children friendly. Chutná strava. Nejsou k dispozici ručníky na pláž, nutno vzít s... celá recenze s možností překladu
ada439, Prague, Czech Republic, 00:11 06.09.2016
Aegean Blue Kato Gouves Crete
- kvalita služeb velmi dobrá - pokoje hezky zařízené (lednice, klimatizace, LCD TV) - hotel 50m od moře, písčitá pláž - nejsou k dispozici plážové osušky - dětské hřiště a koutek s anglicky mluvicim... celá recenze s možností překladu
michalc713, Prague, Czech Republic, 00:28 04.09.2016
Ráj v Blue Aegean
Ráda bych poděkovala Manolisovi a rodině za 2 úžasné týdny v Blue. Vracím se sem 12 let a tentokrát to bylo nejlepší. Hotel byl oba týdny plný. Letos hodně hostů z Francie a Ruska, kteří byli všichni... celá recenze s možností překladu
Leekane, uk, 00:00 24.06.2014
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoHeraklion
HotelBlue Aegean Hotel & Suites
DBL/TRPL
Termín07.10.2020 - 14.10.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...